Мова: Украинский" ua ru

Заправка картриджів Panasonic

У будь-якому картриджі періодично закінчується фарба і його потрібно дозаправити. Дані роботи можна виконати самостійно. Вони не складні і окрім купівлі спеціальної фарби не вимагатимуть фінансових вкладень. Можна віднести тонер до майстерні, де його дозаправлять за невелику плату.

Самостійне заправлення картриджів

Для любителів кропіткої роботи цей варіант стане чудовим способом економії. Перед початком роботи потрібно ознайомитися з пристроєм, з'ясувати, як витягти його з принтера і куди заправляти фарбу. Далі потрібно забезпечити простір для роботи. На стіл постелити клейонку чи газету, на руки одягнути рукавички, на обличчя маску. При вийманні картриджа можуть вилітати частинки фарби, які важко відмити, тому краще одягнути непотрібний одяг. Деякі маніпуляції з картриджем досить складні і в людини, яка виконує вперше, можуть виникнути труднощі. Наприклад, деякі картриджі запаюються у місці стику, і розібрати їх складно. Також для першої заправки картриджа потрібний чіп для обнулення даних. Виробники встановлюють подібну опцію гарантійного обладнання. Чіп можна купити та використовувати багаторазово.

Заправка картриджів професійними інженерами у сервісному центрі

Заправка картриджа фахівцями для багатьох людей зручніша з кількох причин:

 • економія часу. Іноді розбирання в домашніх умовах може тривати тривалий час. Після процедури буде потрібно прибирання;
 • при самостійному розборі навіть невеликий неправильний рух може призвести до пошкодження техніки. Наприклад, навіть невелика подряпина на барабані здатна суттєво знизити якість друку;
 • професійне заправлення проводиться на спеціальному обладнанні. Це сприяє збільшенню якості друку, яскравості зображень, а також загальної кількості друкованих аркушів;
 • після проведення заправки майстер ставить пломбу на принтер, яка гарантує, що картридж виконає саме ту кількість тексту, яка гарантована заправкою;
 • додатково фахівці сервісу можуть зробити ремонт та прочищення картриджа.

Вартість заправки в сервісному центрі не висока і якщо порівняти витрати на чіп та чорнило, то цілком можна порівняти з ціною самостійної заправки. А якщо врахувати, що непрофесійний власник принтера може пошкодити пристрій або картридж, можна говорити про більшу вигоду професійної заправки картриджа в сервісному центрі.

Які можуть виникнути проблеми під час самостійної заправки

Дуже часто користувачі ігнорують послуги заправки картриджів, намагаючись самостійно впоратись з таким завданням. Це й не дивно, оскільки новий оригінальний картридж коштує досить дорого, значно перевищуючи вартість заправки. Однак самостійна заправка картриджа – це досить складне завдання. Людина без достатньої кількості досвіду, спеціального обладнання та хімічних засобів скоріш за все зіштовхнеться з такими основними проблемами, після того як вирішила самостійно заправити тонер в картридж:

 1. Низька оптична щільність зображення (не контрастний друк);
 2. Принтер не розпізнає картридж;
 3. Принтер нормально друкує тільки половину листа, інша половина виходить нечіткою;
 4. По всій ширині листа після друку з’являються ненадруковані смуги;
 5. Принтер взагалі не може друкувати.

Заправка картриджа для принтера – це досить складна задача, яку краще довірити справжнім професіоналам. В Києві послуга доступна від сервісного центру «Технікс». Тут працюють досвідчені спеціалісти із заміни та заправки картриджів. Якщо вам потрібно терміново привести принтер в робочий стан, з нашим Центром Заправки ви можете незмінно розраховувати на швидку та кваліфіковану допомогу.

Де заправити картридж для принтера

Заправка принтерів від «Технікс» доступна для всіх киян, які вирішили завітати до нашого офісу, який знаходиться на лівому березі Дніпра біля станції метро «Лівобережна». Точна адреса виглядає таким чином: вул. Євгенія Сверстюка 19, офіс №837.

Чому потрібно звернутися до нас

Якщо вам потрібна заправка тонера, компанія «Технікс» пропонує низку переваг, які допоможуть вам насолодитися сервісом найвищої якості. Замовляючи послугу в нас, Ви завжди можете розраховувати на:

 • заправка картриджа принтера проводиться досвідченими майстрами, які ідеально ознайомлені з технічним обслуговуванням моделей від різних виробників;
 • майстри заправляють картриджі таким чином, щоб збільшити термін їх експлуатації;
 • картридж заправляється тільки якісним тонером, який зможе забезпечити високий рівень чіткості друку;
 • обслуговування відбувається за допомогою спеціального сертифікованого обладнання.

Які принтери обслуговуються

Якщо вам потрібна заправка для картриджа на принтер, ви можете з легкістю замовити її у нас. Наші майстри ознайомлені з роботою обладнання від різних виробників. Саме тому нашими послугами можуть користуватися власники принтерів від:

 • Xerox;
 • HP;
 • Samsung;
 • Epson;
 • Oki;
 • Brother;
 • Panasonic;
 • Canon та інших відомих брендів.

Заправлення картриджів для принтерів – це чудова альтернатива покупці нових, яка також може забезпечити високу якість друку.

Скільки коштує заправити картридж для принтера

Назва послуги
Вартість, грн
Кур'єрська доставка від 2 картриджів
безкоштовно
Заправка монохромного лазерного картриджа від
300
Заправка кольорового лазерного картриджа від
450
Заправка чорного чорнильного(струменевого) картриджа
150
Заправка кольорового чорнильного(струменового) картриджа
250
Заміна фотобарабана від
250
Заміна валу первинного заряду від
150
Заміна магнітного валу від
150
Заміна чистячого леза(ракеля) від
150
Заміна дозуючого леза від
150

Швидка заправка з гарантією якості від сервісу «Технікс» – це можливість продовжити термін експлуатації картриджу на досить великий термін. Однак ціна послуги може відрізнятися. Вона залежить від кількох основних факторів:

 • типу принтера (лазерний чи струменевий);
 • бренду виробника;
 • моделі принтера;
 • рівнем якості та видом тонера.

Загалом Центр заправки «Технікс» пропонує якісне заряджання картриджів за привабливою ціною. Ця послуга допоможе вам зекономити значну кількість коштів, водночас залишивши якість друку на рівні нового картриджа. З нами ви можете заправити картридж за допомогою високоякісного тонера  від перевірених виробників.

Дізнатися більше про послугу ви завжди зможете у нашого представника.

Виробник
Замовити
є світло!