Мова: Украинский" ua ru
ГоловнаАудіо- Відео- → Ремонт телевізорів

Ремонт телевізорів

  • безкоштовна діагностика*
  • гарантія
  • терміновий ремонт
  • знижки постійним клієнтам

ТБ, як і інша електроніка, мають тенденцію ламатися. У брендових моделях (LG, Samsunf, Sharp) це трапляється рідше. У про виробників NO NAME це відбувається частіше. Тим не менше і перші, і другі від цього явища не застраховані. Якщо Вам не пощастило і читаєте цю сторінку, логічно припустити, що несправність таки сталася. Не все так сумно, як може здатися на перший погляд. Розглянемо типові несправності LCD/LED телевізорів та методи їх усунення.

Для ясності, спробуємо розібратися в термінах та умовно розділимо всі телевізори на категорії:

ЕЛТ телевізориРК телевізориOLEDПлазмові (плазма)Проекційні
LCDLEDSMART
телевізори з кінескопом звичайна рідкокристалічна матриця (як у наручному годиннику) з підсвічуванням CCFL лампами (лампи з холодним катодом) те ж LCD тільки підсвічування РК матриці здійснюється світлодіодами ті ж LED + встановлені потужні процесори дозволяють використовувати повноцінну операційну систему(наприклад Android, WebOS), відповідно встановлювати всі програми, що підтримуються ОС. Наприклад: браузери, ігри, Skype і т.д. Інший тип матриці + Все перевага SMART (потужний процесор). Найсучасніша технологія стан на сьогодні. Там немає РК матриці, немає підсвічування. Замість них використовуються мікро-світлодіоди (тренд) застарілий спосіб візуалізації зображення гібрид телевізора з проектором
сильно застарілі старіють старіють (тренд) тренд застарілі застарілі
не ремонтуємо, викидайте на смітник ремонтопридатні ремонтопридатні ремонтопридатні ремонтопридатні ремонтопридатні ремонтопридатні


Виїду найбільшої розповсюдженості ЖК телевезиров, розглянемо типові несправності саме їх.

Ремонт підсвічування телевізора.

Тобто зображення, якщо придивитися переглядається, але екран загалом темний. Як правило, ця несправність пов'язана з виходом з ладу або ламп підсвічування, або інвертора підсвічування. Проблема вирішувана. У першому випадку здійснюється ремонт/модернізація, тобто всі лампи змінюються на світлодіоди. У результаті ви отримуєте модернізований телевізор, так званий LED.

Що дає такий ремонт? А дає він такі: суттєве зниження енергоспоживання, суттєве зниження нагріву корпусу та внутрішніх компонентів. Збільшення терміну експлуатації підсвічування до 50 років, а це свідомо більше за розрахунковий рядок експлуатації пристрою.

Ремонт блоку живлення телевізора

Проявляється зазвичай наступними смптомами: телевізор або вмикається не спершу чи вмикається зовсім. Так само як і в першому випадку, проблема вирішувана. Виконується ремонт БП шляхом заміни несправних компонентів. У деяких випадках вдається модернізувати схему таким чином, щоб ця несправність більше не повторилася. Навіть у проектувальників бувають помилки в розрахунок. А у виробників, які прагнуть здешевити все і вся болт.

Ремонт основної плати (скалера)

. Телевізор можна умовно розділити на блоки силової електроніки та блок обробки інформації/зображення. Так ось, блок обробки зображення це і є основна плата, де встановлений процесор, сигнальний процесор, пам'ять, порти вводу-виводу. Симптомами несправності основної плати є: дефекти зображення (не плутати з несправністю матриці), помилки в роботі додатків і можливість управління телевізором взагалі, аж до того, що телевізор не можна включити взагалі (не плутати з несправність блока живлення). Як і раніше несправність ремонтопридатна.

Розбито матрицю.

Тут усе погано. Вартість доставки великої матриці в Україну коштує дуже дорого. І може підвищувати вартість телевізора загалом. Як правило, такі телевізори з розбитою матрицею діагоналлю більше 24" не рементопридатні.

Що може знадобитися?Вартість
Експрес діагностика телевізорабезкоштовно без умов, для того щоб ви могли зрозуміти чи варто його ремонтувати
безкоштовно
100% діаностика з видачею письмового висновку
130% вартості ремонту
Прошивка скалера телевізора виконується тільки у нас у сервісному центрі від 650грн
Замовте зворотній дзвінок

Ми перетелефонуєм та проконсультуєм по вашій проблемі

Проконсультуйтесь по вашій проблемі
З 10.00 до 18.00 по будням
(044) 591-18-01
Привозьте техніку одразу до нас
З 10.00 до 18.00 по будням
вул.Євгенія Сверстюка 19 оф. 837
(метро Лівобережна)
дивитись на карті
Замовити
є світло!