Мова: Украинский" ua ru
ГоловнаРемонт комп`ютерівРемонт ноутбуків → Модернізація ноутбука

Модернізація ноутбука

Модернізація ноутбука, що є заміною однієї або кількох його складових, дозволяє продовжити час експлуатації ноутбука і покращити якість його роботи.

Дуже часто модернізація старого ноутбука набагато вигідніша, ніж покупка нового.

Якщо Вам необхідно додати місця для зберігання інформації – потрібно новий жорсткий диск, якщо хочете, щоб ноутбук працював швидше – треба буде розширювати оперативну пам'ять.

Що можна модернізувати?

  • Процесор.  Це дасть значне збільшення швидкодії, можливо менше енергоспоживання та тепловиділення.
  • Екран  ноутбука. На деяких моделях можна поміняти матрицю на ідентичну, але вищу роздільну здатність. Матовий екран на глянсовий або навпаки.
  • Оперативну пам'ять. Можна збільшити кількість шляхом заміни або додати нову до встановленої. Це дасть збільшення швидкості завантаження операційної системи та програм, ноутбук не «гальмує» при безлічі відкритих програм.
  • Замінити вінчестер (жорсткий диск, HDD) також будь-якого виду, об'єму та роз'єму для підключення. Це дасть дуже значне збільшення швидкодії системи в цілому, значно зменшиться енергоспоживання, ноутбук менше нагріватиметься.
  • Замінити акумуляторну батарею на більшій ємності. Це дасть значно підвищити мобільність ноутбука, збільшити його автономну роботу
  • Привід ноутбука (CD-ROM, DVD-ROM, DVD-RW). Це дасть ____
  • Встановити адаптери для бездротового зв'язку та бездротових мереж. Це надасть Вам мобільність. Ви зможете користуватися послугами бездротового зв'язку та Інтернет-доступу в будь-якій точці світу, за наявності покриття вибраної Вами мережі.
  • Встановити веб-камеру та ТВ-тюнер
  • Встановити ТРМ-модулі та біометричні замки – засоби захисту від несанкціонованого доступу. Найпоширеніша модернізація у плані безпеки - це налаштування сканера відбитка пальців. Це гарантовано убереже вас від злому та крадіжки даних із Вашого ноутбука.

Увага!

Тільки фахівець може сказати Вам про те, чи обгрунтована модернізація ноутбука! І з економічної точки зору в першу чергу.

Замовте зворотній дзвінок

Ми перетелефонуєм та проконсультуєм по вашій проблемі

Проконсультуйтесь по вашій проблемі
З 10.00 до 18.00 по будням
(044) 591-18-01
Привозьте техніку одразу до нас
З 10.00 до 18.00 по будням
вул.Євгенія Сверстюка 19 оф. 837
(метро Лівобережна)
дивитись на карті

Производители Ноутбуков

которые мы ремонтируем
Замовити
є світло!